شرایط و ضوابط استفاده از سرویس های ابر تورین

1. ضروری است کاربران با مشخصات واقعی خود در پرتال «ابر تورین» ثبت نام نمایند. بر این اساس مدیر پرتال «ابر تورین» می تواند در هر زمان که ضروری تشخیص دهد، مدارک هویتی کاربران شامل کارت ملی را مطالبه نماید و کاربران نیز موظف به ارائه مدارک درخواستی خواهند بود

2. تغییرات فنی: در مورد تغییراتی که سرویس کاربران را تحت تاثیر قرار می‌دهد، گروه رایانش تورین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات، اطلاع‌رسانی نماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، گروه رایانش تورین امکان اطلاع‌رسانی را از دست بدهد و یا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید، در صورتی که کاربران مدت زمانی را برای استفاده از سرویس خود از دست بدهند، گروه رایانش تورین معادل زمان از دست رفته را به مدت زمان کل دوره آنها اضافه خواهد کرد.

3. تطابق با سفارش: در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به گروه رایانش تورین اعلام نماید.

4. گروه رایانش تورین مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها و برنامه‌های مورد استفاده کاربر ندارد.

5. گروه رایانش تورین مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس‌های کاربر توسط اشخاص ثالث ندارد.

6. تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. گروه رایانش تورین حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس‌دهی را برای خود محفوظ می‌دارد. زمانی که گروه رایانش تورین از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد. در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. همچنین گروه رایانش تورین در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می‌دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می‌گردد. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به گروه رایانش تورین خواهد بود. قسمتی از تخلفات عبارتند از:

 • نصب و یا استفاده از برنامه‌ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
 • کاربر مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس‌هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی‌باشد.
 • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم‌های اشخاص ثالث
 • دسترسي يا استفاده غير مجاز به داده‌ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب‌پذيري يك سيستم يا شبكه
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • راه اندازی هرگونه ربات و بات در سرویس ها بدون هماهنگی با بخش پشتیبانی فنی
 • 7. از آنجا که منابع تخصیصی در ابر تورین به صورت اختصاصی می باشند، در صورت خاموش کردن سرویس، همچنان از شارژ شما کسر می گردد.

  8. سرویس کاربران در زمان اتمام انقضا بصورت خودکار از سامانه حذف شده و تمام اطلاعات آن حذف خواهد شد.

  9. در صورت حذف سرویس پیش از موعد، چنانچه از اعتبار شبکه های آزمایشگاهی راهبردی استفاده شده باشد، این اعتبار قابل مسترد نمی باشد

  10. سرویس کاربران در زمان اتمام انقضا بصورت خودکار از سامانه حذف شده و تمام اطلاعات آن حذف خواهد شد.