Menu کاربر محترم،، خوش آمدید. نوع کاربری: امروز:
دوشنبه
۳۰
فروردین
۱۴۰۰

قوانین استفاده از سرویس ماشین مجازی

قوانین ماشین مجازی

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید. پیش فرض ما در سامانه تایید شما برای پذیرفتن این قوانین است.


قوانین ماشین مجازی
1. تغییرات فنی: گروه رایانش تورین حق انجام تغییرات فنی، سختافزاری، نرم‌افزاری یا شبکه‌ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد، گروه رایانش تورین موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب سایت گروه رایانش تورین، پرتال کاربران، پرتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس ایمیل خریداران اطلاع‌رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، گروه رایانش تورین امکان اطلاع‌رسانی را از دست بدهد و یا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید، در صورتی که مدت زمانی را کاربران برای استفاده از سرویس خود از دست بدهند، گروه رایانش تورین معادل زمان از دست رفته را به مدت زمان کل دوره آنها اضافه خواهد کرد.
2. گروه رایانش تورین مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده و تحویل شده ندارد.
3. حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای گروه رایانش تورین با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات یک ماه می‌باشد
4. تطابق با سفارش: در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به گروه رایانش تورین اعلام نماید و گروه رایانش تورین موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد. در غیر اینصورت مسئولیت گروه رایانش تورین صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در سفارش می‌باشد و زمان سرویس‌دهی افزایشی نخواهد یافت.
5. به طور کلی محیط اینترنت به میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه گروه رایانش تورین تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می‌نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. گروه رایانش تورین با تدابیر امنیتی خود در حد عرف و امکانات موجود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود می‌باشد.
6. گروه رایانش تورین هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی‌پذیرد.
7. گروه رایانش تورین مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها و برنامه‌های مورد استفاده خریدار ندارد.
8. گروه رایانش تورین مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.
9. گروه رایانش تورین مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویس‌های خریدار توسط اشخاص ثالث ندارد.
10. گروه رایانش تورین موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌ها و نرم‌افزارهای موجود در حد عرف و امکانات می‌باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
11. تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. گروه رایانش تورین تنها تشخیص‌دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. گروه رایانش تورین حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس‌دهی را برای خود محفوظ می‌دارد. زمانی که گروه رایانش تورین از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد. در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی‌ها، گروه رایانش تورین بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود. همچنین گروه رایانش تورین در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می‌دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می‌گردد. گروه رایانش تورین هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به گروه رایانش تورین خواهد بود. قسمتی از تخلفات عبارتند از:
• نصب و یا استفاده از برنامه‌ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.
• خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس‌هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی‌باشد.
• وجود فایل‌های حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری
• گزارش فنی گروه رایانش تورین و یا IDC که سرور میزبانی در آن قرار دارد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون.
• انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات گروه رایانش تورین به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
• استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستم‌های اشخاص ثالث.
• مختل كردن امنيت سيستم يا شبكه.
در صورت بروز چنين مسائلي گروه رایانش تورین حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي‌دارد. نمونه هايي از اختلال در امنيت سيستم يا شبكه شامل موارد ذيل مي شود:
• دسترسي يا استفاده غير مجاز به داده‌ها، سيستم يا شبكه، از جمله هر گونه تلاش براي جستجو، اسكن يا آزمايش آسيب‌پذيري يك سيستم يا شبكه
• مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، ميزبان يا شبكه، شامل: تلاش براي دسترسي به اطلاعات نامه‌هاي الكترونيكي، تلاش عامدانه براي پر كردن فضاي يك سيستم، تلاش براي تغيير و يا حذف اطلاعات وب‌سايت‌ها بدون مجوز از مالکان آنها و ...
12. هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
13. انتشار اکاذیب علیه دیگران
14. کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
15. استفاده از سرویس‌های گروه رایانش تورین برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده‌های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل
16. مسئولیت عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می‌باشد و گروه رایانش تورین تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته‌های میزبانی خود می‌باشد.
17. نحوه پرداخت به صورتی که در پرتال کاربران درج شده است صورت می‌پذیرد. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.
18. با پرداخت مبلغ سفارش و یا عضویت در سایت گروه رایانش تورین، خریدار مقررات، شرایط و ضوابط گروه رایانش تورین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.
19. از آنجا که منابع تخصیصی در ابر تورین به صورت اختصاصی می باشند، امکان خاموش کردن سرویس ها وجود ندارد و در صورت خاموش کردن سرویس، همچنان از شارژ شما کسر می گردد.
20. سامانه ابر تورین، جهت سفارش ماشین مجازی با مدت زمان ساعتی به صورت مکرر مناسب نمی باشد. در صورت مشاهده این رفتار، دسترسی کاربر محدود خواهد شد